Alkohol a sex

Alkohol

Yale se nachází ve státě Connecticut, kde je minimální věk pro pití alkoholu 21 let, což mezi námi freshmany samozřejmě není nikomu. Pít tedy nesmíme. Vedení si ale nedělá iluze o tom, že to vydržíme, tak nám oporučují, že když už budeme pít, tak s mírou a rozumně: Máme čísla na záchranku, Yale Police a další kontaktní osoby, které by nám v případě nouze poskytly pomoc.

Také jsem se divil, co jsou všechny ty “bratrstva” – fraternities za organizace. Zkrátka a dobře, je to jedna velká párty. Kdo chce každou noc pařit, přijde si na své.

Sex

Vedení si nedělá iluze ani o tom, že budeme sexuálně abstinovat. Ne, že by nám přímo říkali, jak na věc, ale dali nám pár rad, jak se chránit a jak se nedostat do trapných situací se spolubydlícími. V rezidenci dokonce visí sáček s kondomy, volně k použití.

Drogy

K čemu se ale vedení univerzity staví přísně, jsou drogy. Užití drogy může totiž znamenat nejen vyhazov ze školy, ale také ze Států. Drogy jsou tedy tabu. Ne, že bych s tím měl co do činění, ale byli jsme všichni informováni, tak posílám informaci dál.

Shrnutí: Alkohol s mírou, sex s ochranou a žádné drogy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *