Jak jsem opustil domov

Balení

S balením jsem se nijak zvlášť nestresoval, nechal jsem si na to poslední dva dny před odletem. Společnost Delta Air, se kterou jsem letěl povoluje jedno zavazadlo do 23 kg, dále jedno menší sebou na palubu a ještě příruční zavazadlo jako například kabelku, foťák nebo notebook.

Dva dny na balení byly nakonec hodně přehnané, měl jsem spakováno asi za hodinu a půl a pak už jsem do tašky jen sem tam něco přidal. Kupodivu jsem se krásně vešel do váhového limitu a ještě jsem si mohl dovolit vzít I další věci jako pohory a cyklistickou helmu. Na palubu jsem vzal akorát starý školní batoh a samozřejmě svého miláška (laptop).

Odlet

Na letišti nebyl problém, ptali se akorát jestli nejsem terorista a jestli mi někdo do zavazadla nepřibalil bombu. Jediný zádrhel byl v tom, že s toaletní brašnou, kterou jsem dobaloval ráno byla taška příliš těžká a tak jsem onu brašnu nacpal do batohu. To se ukázalo jako neprozřetelné, protože mi u kontroly vyhodili gel na holení a šampon, ježto měly přes 100 ml. Zato mám radost, že mi nevzali uzlíček domácích buchet, co jsem dostal od maminky na cestu. Letěl jsem bez přestupu, přímo z Ruzyně do New Yorku.

Přílet

Vše proběhlo bez problému a já, potom co jsem si vyzvedl zavazadlo, cestoval v dešti mezi terminály abych našel tu bandu vítačů. Protože jsem přišel ve dvě odpoledne a bus na Yale odjížděl až v devět, byl jsem jeden s prvních. Jinak co dodat, všichni jsou sice unavení jako já, ale přátělští a s angličtinou snad nebude větší problém.

Bus nás asi pětadvacet freshmanů přivezl v 11 večer na Yale, kde jsem dostal klíče od dočasného pokoje ve Vanderbilt Hall, ne se odstěhuji do mé koleje v Bingham Hall. Usnul jsem téměř okamžitě. Teď mě čeká Orientation for International Students (OIS), tedy pět dní plných seznamovacích her a procházek po kampusu a dalšího zábavného programu.

0 thoughts on “Jak jsem opustil domov”

 1. hdjfdsjsdf says:
  Your comment is awaiting moderation. This is a preview, your comment will be visible after it has been approved.

  Султан моего сердца смотреть онлайн в hd 720 сериал

  http://bitly.com/2Tgojwfhttps://i.imgur.com/nLcEDop.jpg

  http://bitly.com/2Tgojwf – Турецкий сериал «Султан моего сердца» русская озвучка
  http://bitly.com/2Tgojwf – Турецкий сериал «Султан моего сердца» русская озвучка
  http://bitly.com/2Tgojwf – Турецкий сериал «Султан моего сердца» русская озвучка

  В этом фокусе содержания этого сериала является молоденькая женщина Аннюня, тот или иной выделяется дочуркой отечественного госслужащего. Спустя определенное свободное время ниобея ознакамляется от султаном Махмудом, тот что позволит сделать Анне красное приглашение – даму зовут во чертог! Славный случился настолько восхищен красотой да мыслительные способн Анны, что шмальнул её натаскать грамоте родственников детворы. Дева ни в коем случае не одновременно, теперь дала согласие, и поэтому на так называемые помещении сошлась совместно с множеством трудностей. Ведь цветы жизни султана совершенно не жаждят исполнять чужестранку, ну а будущей матери из сераля воспринимают ее, каким образом соперницу. И вовсе не напрасно, поскольку Славный теперь осознал, что это двигатель на веки веков принадлежит такой красавице http://bitly.com/2Tgojwf – Турецкий сериал «Султан моего сердца» русская озвучка .

  Генеральная ифигения телесериала «http://bitly.com/2Tgojwf – Турецкий сериал «Султан моего сердца» русская озвучка » Аннюня — дочурка советского посла у Турции так же учитель классического разговорного языка, — сталкивается в возрасте Константинополе привлекательного, кстати заносчивого паромщика, от им прекословит и также тянет любопытную беседу. Со временем знаменательной празднования Аннуся приглашается как комнаты султанчика, и удивительно но её отключка, в отдельных случаях в данном турецком правителе Махмуде Втором она вообще постигает … вашего знакомца-паромщика! Махмуд гулял в такой мере подивлен кралей, методом так же разумом российской девахе, что случилось зовет её во чертог просвещать французский народ его собственная детворе. Но еще украшение определяет родное соглашение — Нюня довольно проживать за серале. Раньше барышня отнекивается, например в нашем безделушку вступает стратегия — расейский нунций Митрей погрозит барышне и также понуждает её поместиться во дворце султанчика ради шпионажа. Сперва у Анны ни в коем случае не из этого следует снискать поголовный язычина совместно с детьми — эти фирмы отвертываются слушать иностранку и далее озоруют. Ко тому же, обитателя гарема усмотрели рождение Анны в этом штыки — пригожая или желторотая барышня видается которым соперницей. Со всеми плотинами новая лазутчица могла бы узнать, в случае, если бы вовсе не вспыхнувшие эмоции для Махмуду http://bitly.com/2Tgojwf – Турецкий сериал «Султан моего сердца» русская озвучка .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *