Narozeniny

 Snažím se dohnat sled událostí, než přijde TrumScrew a další akce, a tak tentokrát konečně poznáte, co jsem dělal na své devatenícté narozeniny.

Oslava

Devatenáct není nijak speciální číslo (možná tak poslední náctiny), a taky mě dva týdny po začátku školy neznelo moc lidí tak dobře, aby si pamatovali moje narozeniny. Kromě blahopřání na Facbooku a z Česka jsem tedy skromně slavil se spolubydlícími. Protože nejsem fanda velkých oslav, jen jsme zašli na zmrzlinu do FroYo world – což je spíš mražený jogurt než zmrzlina a nejlepší na něm je, že své froyo si mohu ozdobit vším možným od ovoce po čokoládu a cena závisí pouze na váze. Poté jsme se vrátili zpět do Binghamu.

Dárky

Nestěžuji si, jsem rád, že na mě vůbec někdo myslel: moji spolubydlící se složili a koupili mi dva dětské komiksy / obrázkové knížky “The Magic School Bus”, které patří k americké kultuře asi jako “Byl jednou jeden život” k evropské. Knížky jsou zaměřeny na vesmír a oceán, ježto spolubydlící okomentovali “To the swimmer and astronaut in you”

Prožil jsem tedy skromné narozeniny, ale s hřejivým pocitem, že žiji mezi lidmi, kterým na mně záleží.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *