Jarní prázdniny

 Dva týdny volna přišly akorát vhod. Většinu midtermů už mám za sebou a myslím, že všichni potřebovali trochu vypustit. Potvrdilo se, co říkali starší studenti – že jarní semestr se zdá kratší než podzimní. Mám pocit, že sotva začala škola a už přišly zkoušky a prázdniny, a po nich nám zbývá jen šest týdnů, pak zase zkoušky a semestru je konec.

Většina Američanů jela domů a velká část mezinárodních studentů jela navštívit kamarády. Kampus se vylidnil a jídelny zavřely. Byl bych schopen si tu vařit, kdyby tu byl 1) obchod s jídlem a 2) kuchyň. Hlady jsem neumřel, k snídani jsem si našel cornflakey s mlékem a obědy a večeře jsem řešil hotovými jídly, sušenkami a tak různě. Tělocvična zůstala otevřená tak jsem konečně měl čas zkusit si menší triatlonový trénink. Na šest dní se na mě přiletěla podívat máma, takže na samotu si stěžovat nemohu.

Tento blog není deník, tak vás nebudu nudit tím, jak jsem jel do New Yorku, ale radějí vám příště povím o programátorské soutěži, do které jsem se přihlásil. Yale College Council (Studentská rada) vypsala odměnu 1000 dolarů za aplikaci, která by usnadňovala studentům život na kampusu. Spolu s dalšími dvěma prváky vyvíjíme aplikaci, která by pomáhala studentům vybírat předměty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *