Přátelé

Nedávno jsem zjistil, že řada mých amerických kamarádů čte můj blog. Pomocí Googlu si přeloží celou stránku a čtou. Příjemně mě to překvapilo, jednak protože mám víc čtenářů a také že jim na mě záleží a zajímají se o to, co dělám. Zcela popravdě mi ale vyčinili, že jsem v předchozích článcích zmínil některé z nich a jiné ne, a to chci v tomto článku napravit. Je to stále nevděčné, protože když jich tu uvedu deset tak tím urazím jedenáctého a dvanáctou a tak dále. Odpusťe mi.

Andrew: Můj spolubydlící. Společenský, cílevědomý a někdy tvrdohlavý. Výborně si rozumíme a doplňujeme se. Maniak do videoher.

Ayezan: Ayezan pochází z Pakistánu a studuje ekonomii. Díky jeho zvučnému hlasu je ho dost často slyšet. Člověk, který vás dokáže přesvědčit ke všemu, třeba k hraní pingpongu ten večer co máte nejvíce úkolů.

Charles: Vysmátý a pohodový Ghaňan, jeden ze spolubydlících.

Jack: Spolubydlící a plavec, prezident našeho oddílu. Spolu jsme naši suite přeměnili na kancelář plaveckého oddílu.

Paschalis: Řek, jeden z nejrychlejších plavců v oddíle.

Pon: Thajec, jehož specialitou jsou dívky asijského původu. Sem tam bývá náladový, ale jinak si s ním dobře rozumím. Bydleli jsme spolu přes léto.

Michele: Američano-Italo-Mexičan studující perštinu a koptštinu, posedlý běháním a reprezentačním týmem. Ze všeho udělá psinu a přehání.

Stephen: Spolužák – inženýr, se kterým sdílím 80 procent předmětů. Spolu pracujeme na formuli, jsme v aerospace týmu a píšeme aplikaci Bluebooker. Apple maniak.

Tanjim: Tanjim je z Bangladéše a je jedním z prvních lidí co jsem tu potkal. Studuje fyziku a je také v aerospace týmu.

Wesley: Umělec, který umí krásně malovat  ana jehož vkus každý dá. Výborně hraje stolní tenis, kulečník a basketbal.

Všichni kromě Paschalise, Stephena a Tanjima jsou v Trumbullu (mojí koleji), ale všichni jsou ve stejném ročníku.

Je mi jasné, že jsem nenapsal vše o všech, ale (a teď hlavně pro vás, kluci) nechci je řadit ani posuzovat, mám každého rád takového, jaký je.

Příště konečně o tom, jaké jsem si vybral předměty a jak válčím s časem.

One thought on “Přátelé”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *