Kde je to kouzlo

Když se řítím na kole z kopce, abych to stihl na přednášku, když slupnu oběd za pět minut abych to stihl do práce, když běžím napříč kampusem protože jdu pozdě na schůzi aerospace klubu, když kvůli úkolům za celou neděli nevytáhnu paty z koleje, když jdu spát ve čtyři po tom co jsem konečně dodělal úkol na matematiku, když po dvacáté za den vyřizuji email, tak si ani nevzpomenu na tu magickou atmosféru, stylu Harryho Pottera, která tu byla loni.

Nechci abyste to špatně pochopili. Velice mě baví vše co tu dělám a ničeho nechci nechat. Neříkám, že jsem tu ve vězení úkolů. Jenom mi chybí to “freshmanské kouzlo”, úžas a nadšení z něčeho nového. Nechci z toho dělat žádné velké závěry. Jen mě to zaujalo a chtěl jsem se o to podělit. Připomnělo mi to, že už tu jsem nějakou tu dobu.

Pokud máte téma, které vás zajímá a o kterém jsem ještě nepsal, napište mi přes email, Google Plus či Facebook. (Pokud nemáte Google Plus, můžu vám poslat pozvánku)

One thought on “Kde je to kouzlo”

  1. Myslim, že tohle je stejný, ať seš kdekoliv. Taky si pamatuju na ten pocit z právku na VŠ, ačkoliv v ČR. Všechno bylo nový a prostě jiný než do tý chvíle. Teď jsem ve třeťáku a sem tam si vzpomenu na ten pocit, co jsem měla v prváku, nějaký jakýsi kouzlo něčeho úplně novýho. Ale chápu, že u tebe to muselo bejt umocněný ještě tim, že si i v jiný zemi, najednou daleko od rodiny atd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *